Direct naar de inhoud van deze pagina

Over Aalsmeervoorelkaar

Aalsmeervoorelkaar is een initiatief van diverse maatschappelijke organisaties uit Aalsmeer. Aalsmeervoorelkaar.nl is de 'opvolger' van Zorgvoorelkaar.com/aalsmeer. Aalsmeervoorelkaar wordt in opdracht van de gemeente Aalsmeer uitgevoerd door de Vrijwilligerscentrale Amstelland.

Wanneer je al een account hebt op de website van de vrijwilligerscentrale Amstelland, Zorgvoorelkaar.com of Amstelveenvoorelkaar.nl, hoef je geen nieuw account aan te maken om Aalsmeervoorelkaar te kunnen gebruiken:

  • Alle voorelkaar websites (en dat worden er steeds meer) staan allemaal met elkaar in verbinding
  • Je kan met de inloggegevens van één account inloggen op alle websites. Meerdere accounts zijn dus niet nodig!
  • Je kan vanaf alle websites vacatures plaatsen in alle gemeenten.
  • Je hoeft een vacature of hulpvraag maar één keer te plaatsen. Het systeem laat deze automatisch terugkomen op de juiste website(s).

Heb je hier nog vragen over, of kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact met ons op.

HET TEAM VAN AALSMEERVOORELKAAR

vwc-7221_01
Frans Huissen
Directeur Vrijwilligerscentrale Amstelland
fhuissen@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7204_01
Renate Joon
Vrijwilligerscoördinator Amstelveenvoorelkaar & Aalsmeervoorelkaar - Officemanager
rjoon@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7177_01
Inge Veraar
Vrijwilligerscoördinator Amstelveenvoorelkaar
iveraar@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7185_01
Harmke Visser
Coördinator Publiekszaken
hvisser@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7168_01
Margo Rijerkerk
Projectleider Amstelveenvoorelkaar & Aalsmeervoorelkaar
mrijerkerk@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7139_01
Floor van der Heijden
Communicatie & Maatschappelijk Stage
fheijden@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl