Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Aalsmeervoorelkaar

Lekker Bewegen!

Lekker Bewegen! Bezorgt u de bezoekers en fijne middag? Door samen lekker te gaan bewegen! Vacature: Sportieve vrijwilliger gezocht. Over ons: Het ontmoetingscentrum (OC) is onderdeel van het Zorggroep Aelsmeer. Op het voetbal terrein van FC Aalsmeer wordt door het OC diverse activiteiten georganiseerd waar 65-plusser aan mee kunnen doen. Dit wordt begeleid door professionals en door een aantal cliënten van de 8-omgroep. U kunt denken aan: gezamenlijk in gesprek tijdens het koffie/ theedrinken, geheugentraining, computeractiviteit en we gaan starten met Bewegen, een sport en spel activiteit. Bewegen is niet alleen goed voor je lijf, maar ook goed voor het brein! Uw rol: Wij zijn opzoek naar een sportieve vrouw of man die ons wil helpen met de nieuw op te zetten beweegactiviteit. Ook u ideeën zijn natuurlijk welkom. Beschikbaarheid: Woensdagmiddag 14.00- 16.00 uur Eventueel is om de week helpen ook mogelijk. Wat bieden wij? De kans om waardevolle contacten op te bouwen en voldoening uit het vrijwilligerswerk te halen. Een reiskostenvergoeding Informatiebijeenkomsten en een gezellige eindejaar borrel met een attentie. Koffie of thee naar wens. Wie zoeken wij? Vriendelijke en sociale mensen die behulpzaam zijn. Mensen die Nederlands spreken op minimaal A1/A2-niveau, zodat u met onze bezoekers kunt communiceren. Locatie: FC Aalsmeer, de 3de Heft is: Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer. Het ontmoetingscentrum Irene is: Kanaalstraat 12, 1431 BW Aalsmeer. Bent u geïnteresseerd of wilt u meer weten? Neem dan contact op met Tanja Eichholtz, Vrijwilligerscoördinator Zorggroep Aelsmeer.
Lees meer
Structureel

Hornmeer

Activiteitenbegeleiding

Beschrijving

Lekker Bewegen!

Bezorgt u de bezoekers en fijne middag? Door samen lekker te gaan bewegen!

Vacature: Sportieve vrijwilliger gezocht.

Over ons: Het ontmoetingscentrum (OC) is onderdeel van het Zorggroep Aelsmeer. Op het voetbal terrein van FC Aalsmeer wordt door het OC diverse activiteiten georganiseerd waar 65-plusser aan mee kunnen doen. Dit wordt begeleid door professionals en door een aantal cliënten van de 8-omgroep.

U kunt denken aan: gezamenlijk in gesprek tijdens het koffie/ theedrinken, geheugentraining, computeractiviteit en we gaan starten met Bewegen, een sport en spel activiteit.

Bewegen is niet alleen goed voor je lijf, maar ook goed voor het brein!

Uw rol: Wij zijn opzoek naar een sportieve vrouw of man die ons wil helpen met de nieuw op te zetten beweegactiviteit. Ook u ideeën zijn natuurlijk welkom.

Beschikbaarheid:
Woensdagmiddag 14.00- 16.00 uur
Eventueel is om de week helpen ook mogelijk.


Wat bieden wij?
De kans om waardevolle contacten op te bouwen en voldoening uit het vrijwilligerswerk te halen.
Een reiskostenvergoeding
Informatiebijeenkomsten en een gezellige eindejaar borrel met een attentie.
Koffie of thee naar wens.


Wie zoeken wij?
Vriendelijke en sociale mensen die behulpzaam zijn.
Mensen die Nederlands spreken op minimaal A1/A2-niveau, zodat u met onze bezoekers kunt communiceren.

Locatie:
FC Aalsmeer, de 3de Heft is: Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer.
Het ontmoetingscentrum Irene is: Kanaalstraat 12, 1431 BW Aalsmeer.

Bent u geïnteresseerd of wilt u meer weten?
Neem dan contact op met Tanja Eichholtz,
Vrijwilligerscoördinator Zorggroep Aelsmeer.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 2 uur

woensdag

Locatie

Hornmeer

Impact

Voor wie

Volwassenen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Tanja
100% profielsterkte

Over Tanja

Mijn naam is Tanja Eichholtz Ik werk als coördinator voor de vrijwilligers voor Zorggroep Aelsmeer, voor zowel Aalsmeer, Rijsenhout als in Kudelstaart. Ik werk al 40 jaar met veel plezier in de gezondheidszorg. Ik hou van gezelligheid, beeldhouwen en zingen.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Tanja is ingeschreven op Aalsmeervoorelkaar sinds 05-06-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 7 aanbevelingen ontvangen
Via Tanja ben ik in contact gekomen met Saskia over 'Totaal vitaal' Ouderen in beweging te krijgen met behulp van geheugentraining. Een gezellige bezigheid op de donderdagmiddag met als afsluiting een kopje koffie of thee.
Patrick
Lees meer