Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Aalsmeervoorelkaar

Ritje te maken?

Bent u in de gelegenheid om een paar bezoekers, naar OC-ontmoetingscentrum Odense Rijsenhout te brengen? Wij zijn op zoek naar chauffeurs, die met hun eigen auto, willen helpen met ophalen en wegbrengen van onze bezoekers naar OMC-Odense in Rijsenhout. Dit is op woensdag, rond 10.00 uur kan u de bezoekers naar het OC brengen en om 15.45 uur weer naar huis. Rouleren met een andere chauffeur is ook mogelijk. Wij bieden u een lekker kopje koffie/ thee, gezellige contacten en u kunt uw reiskosten declareren. Het OMC-Odensehuis is onderdeel van Zorggroep Aelsmeer en bevindt zich in Rijsenhout, over de brug bij Aalsmeer. De bezoekers zijn senioren die kunnen deelnemen aan diverse activiteiten. U kunt denken aan: gezamenlijk in gesprek tijdens het koffie drinken, geheugentraining, groepsgesprekken, creatieve activiteiten, muziek, bewegen/Totaal vitaal, wandelen. Dit alles draagt bij aan langer zelfstandig blijven en gebeurt onder professionele begeleiding. Uw hulp wordt erg gewaardeerd. Wij hopen dat u leuke contacten kan opbouwen en het vrijwilligerswerk u voldoening geeft. De vrijwilligers van Zorggroep Aelsmeer kunnen meedoen aan een informatiebijeenkomst, evaluatie, eindejaar borrel met een attentie en u kunt gebruik maken van een reiskostenvergoeding. Wij hopen dat u leuke contacten kan opbouwen en het vrijwilligerswerk u voldoening geeft. Bent u geïnteresseerd in ander vrijwilligerswerk, neemt u dan gerust contact met mij op. Kijk voor meer informatie bij Zorgroep Aelsmeer. Graag tot ziens! Tanja

Lees meer
Structureel

Centrum, Uiterweg

Vervoer & transport

Beschrijving

Bent u in de gelegenheid om een paar bezoekers, naar OC-ontmoetingscentrum Odense Rijsenhout te brengen?

Wij zijn op zoek naar chauffeurs, die met hun eigen auto, willen helpen met ophalen en wegbrengen van onze bezoekers naar OMC-Odense in Rijsenhout.

Dit is op woensdag, rond 10.00 uur kan u de bezoekers naar het OC brengen en om 15.45 uur weer naar huis. Rouleren met een andere chauffeur is ook mogelijk.

Wij bieden u een lekker kopje koffie/ thee, gezellige contacten en u kunt uw reiskosten declareren.

Het OMC-Odensehuis is onderdeel van Zorggroep Aelsmeer en bevindt zich in Rijsenhout, over de brug bij Aalsmeer.
De bezoekers zijn senioren die kunnen deelnemen aan diverse activiteiten. U kunt denken aan: gezamenlijk in gesprek tijdens het koffie drinken, geheugentraining, groepsgesprekken, creatieve activiteiten, muziek, bewegen/Totaal vitaal, wandelen. Dit alles draagt bij aan langer zelfstandig blijven en gebeurt onder professionele begeleiding.

Uw hulp wordt erg gewaardeerd. Wij hopen dat u leuke contacten kan opbouwen en het vrijwilligerswerk u voldoening geeft.

De vrijwilligers van Zorggroep Aelsmeer kunnen meedoen aan een informatiebijeenkomst, evaluatie, eindejaar borrel met een attentie en u kunt gebruik maken van een reiskostenvergoeding. Wij hopen dat u leuke contacten kan opbouwen en het vrijwilligerswerk u voldoening geeft.

Bent u geïnteresseerd in ander vrijwilligerswerk, neemt u dan gerust contact met mij op. Kijk voor meer informatie bij Zorgroep Aelsmeer.
Graag tot ziens!
Tanja

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 1 tot 1 uur

woensdag

Het mag ook elke week of een aantal keer! Geef je voorkeur aan in je bericht!

Locatie

Centrum, Uiterweg

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Vervoer & transport
Tanja
100% profielsterkte

Over Tanja

Mijn naam is Tanja Eichholtz Ik werk als coördinator voor de vrijwilligers voor Zorggroep Aelsmeer, voor zowel Aalsmeer, Rijsenhout als in Kudelstaart. Ik werk al 40 jaar met veel plezier in de gezondheidszorg. Ik hou van gezelligheid, beeldhouwen en zingen.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Tanja is ingeschreven op Aalsmeervoorelkaar sinds 05-06-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 6 aanbevelingen ontvangen
Mevrouw Tanja is heel erg lief .
Abid Habib